Sportieve clinics voor leerlingen

thumbnail_IMG_6486

Schuiftafeltennis, basketbal, fitness of je wheelchair skills oefenen! Het kon allemaal bij de sportieve clinics voor leerlingen die we de afgelopen weken hebben georganiseerd.

 

Tafeltennis onder het net

Verschillende sportaanbieders kwamen ervoor naar onze school. Aleco liet ons kennismaken met de basketbal. En scoren in de baskets natuurlijk. Van de Tafeltennisbond en tafeltennisvereniging ODT leerden we juist om ónder het netje door te spelen. Jawel, eronder, want zo gaat dat bij schuiftafeltennis. En probeer dan maar eens te zorgen dat de bal niet van de tafel rolt.

 

Wheelies met de rolstoel

En wat denk je van de rolstoelvaardigheidstraining van het WheelchairSkills Team? Wheelies oefenen, drempels nemen en armspieren trainen om harder te kunnen rijden. Of aan de hele body werken, met de fitness van Kroevensport.

 

Elke week na school

Iedere week is er ook naschoolse sport in de gymzaal van onze school. Op dinsdag Sport & Spel en woensdagmiddag Judo. Iedereen kan sporten en lekker bewegen!